USB Flash in smoke

Gavau sutvarkyti porą kompų. Suforamtuoti diskus, perašyti OS, žodžiu visų žinoma dainelė. Vieną kompą sutvarkiau.. pasidėjau antrą ant stalo.. Įsijungiau pažiurėti kokia situacija.. kadangi mano internetas dažniausiai buna per GPRS tai pagalvojau butu gerai pirma pasižiūrėti draiverius ir ką jau radus susimesti į flashiuką.. Priekije buvo USB lizdas.. Tai daug net nesusimastęs kišu flashiuką ir… :
flash

parūko baltas dūmelis.. aitraus kvapo 🙂 Išardžiau pažiūrėti kas ten buvo.. net visa koja čipuko išsilydė..  ir čipe matosi skylė..  O viskas dėl to, kad kažkas tvarkęs buvo tą kompą ir sumaišęs IEEE header’i su USB header’iu..  O buvo visai geras flashiukas 2Gb:

ezys

flashiukas buvo gautas už ežio tipsus 😀 turbut jie yra parduodami tik toks metalinukas:

P1030296s

taip sakant pusfabrikačiai, kuriuos galima “aprengti” kaip tik norima 🙂 o viduje labai maža plokšletė:

apart

o plokštelės dydis tik tik per flash atminties čipą:

chip

Tai va taip ir išgaravo flashiukas džino pavidalu..  iškarto dingo ūpas ir tą kompą tvarkyti.. tai įrašiau windows ir išjungiau lauk.. jokių draiverių nebežiūrėjau.. o moralas toks, kad nežinomam kompui geriau viską kišti į jo “užpakalį” 🙂

Tags: , ,

3 Responses to “USB Flash in smoke”

 1. vyr says:

  o aš savo 16 GB Corsar Voyager nulanksčiau elementariai. Tipo guminis, padarytas, kad būtų atsparus kažkam. O guminis korpusas nesutvirtina usb kištuko normaliai ir nešiojant bilekokiose tašėse ir rankinėse nusilankstė. Sulituot nesugebėjau bo nesugraibau ir neįžiūriu. Fuck.

 2. Paulius says:

  Aš irgi savo 16 GB Corsar Voyager nulaužęs buvau.. Kištuką sulitavau, bet niekaip korpuso atgal nepavyko suklijuoti. Teko savo pasidaryti: http://forumas.modding.lt/viewtopic.php?f=14&t=3848 😀

 3. Qubbeks says:

  Ziuriu kad cia as toks ne vienas buvau. Matosi kad nedadarytas Corsair flashas.
  http://www.qubbeks.puslapiai.lt/readarticle.php?article_id=26

Leave a Reply

You can add images to your comment by clicking here.

Spam Protection by WP-SpamFree